Bir sonraki Assassin's Creed oyunu 2022'de Üçüncü Haçlı Seferi'ne dönebilir

Bir sonraki Assassin's Creed oyunu 2022'de Üçüncü Haçlı Seferi'ne dönebilir

Gerçekten ilginç bulduğumuz bir sonraki Assassin's Creed oyunu hakkında geçen ay yeni bir sızıntı ortaya çıktı . Bu sızıntı / söylenti, Fransız YouTuber Jonathan'dan geliyor. Şimdi bilmiyorsanız, Jonathan daha önce Valhalla hakkında bilgiye sahipti ve haklıydı. Geçtiğimiz haftalarda Jonathan bir sonraki Assassin's Creed oyunuyla dalga geçiyordu, bu yüzden bizim için nelerin saklanabileceğini görelim.

Jonathan'ın son videosunda, bir sonraki Assassin's Creed oyunuyla ilgili birçok söylentiyi çürüttüğü görülüyor. Şimdi video sırasında Jonathan, bir sonraki Assassin's Creed oyunuyla ilgili birkaç ipucu paylaştı. Bu ipuçları, video boyunca bulabileceğiniz kodlar ve mesajlar biçiminde gelir.

Jonathan, çok fazla ayrıntıya girmeden, serinin Üçüncü Haçlı Seferi'ne geri döndüğünü ima ediyor. Diğer bir deyişle, ilk Assassin's Creed oyununun olaylarından sonra bir oyun setine bakıyoruz.

Oyun 1191-1199 arasında oynanabilir ve Richard Lionhear´ın Üçüncü Haçlı Seferi sonrası hayatını takip edebilir. Bundan önceki / sonraki olayları da keşfedebilir. Olası şehirler Acre, Korfu, Dubrovnik, Viyana, Köln ve Paris olacaktır. Oyuncular ayrıca Edmund adında birinin rolünü üstlenebilir.

İkili kod aynı zamanda 2022 çıkış tarihini de ima eder, bu nedenle 2021'de yeni bir Assassin's Creed oyunu beklemeyin.

Aşağıdaki videonun yanı sıra burada daha fazla ayrıntı bulabilirsiniz .

Her zaman olduğu gibi, okuduğunuz her şeyi bir miktar tuzla alın. Yine de Jonathan'ın kaydı göz önüne alındığında, bu yasal bilgi olabilir.

Daha fazlası için bizi izlemeye devam edin!

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0