Clubhouse Ödemelerine Giriş

Clubhouse

Clubhouse Ödemelerine Giriş

Clubhouse'un ilk günlerinden itibaren, içerik oluşturucuyu ilk sıraya koyan bir platform oluşturmak yol gösterici bir ilke olmuştur. Amacımız, içerik oluşturucuların topluluk, kitle ve etki oluşturmasına yardımcı olmaktır. Clubhouse ölçeklenmeye devam ederken, iş modelimizi içerik oluşturucularınkiyle uyumlu hale getirmek, onların para kazanmalarına ve platformda başarılı olmalarına yardımcı olmak bizim için önemlidir.

Bugün, Clubhouse'daki içerik oluşturucular için ilk para kazanma özelliğimiz olan Ödemeler'i kullanıma sunmanın heyecanını yaşıyoruz. Bugün tüm kullanıcılar ödeme gönderebilecek ve bugün küçük bir test grubuyla başlayarak ödemeleri dalgalar halinde alma olanağını sunacağız. Umudumuz geri bildirim toplamak, özelliğe ince ayar yapmak ve yakında herkesin kullanımına sunmaktır.

İşleyiş şekli şöyledir:

  1. Clubhouse'da ödeme göndermek için, bir içerik oluşturucunun  (özelliği etkinleştirmiş olan) profiline ve "Para Gönder" e dokunmanız yeterlidir .
  2. Onlara göndermek istediğiniz miktarı girin.  Bunu ilk kez yaptığınızda, bir kredi veya banka kartı kaydetmeniz istenecektir.
  3. Ödemenin% 100'ü içerik oluşturucuya gidecek.  Parayı gönderen kişiden ayrıca, doğrudan ödeme işleme ortağımız Stripe'a gidecek küçük bir kart işlem ücreti de tahsil edilecektir. Kulüp binası hiçbir şey almaz.

'

Bu, içerik oluşturucuların doğrudan Clubhouse'da ödeme almasına olanak tanıyan birçok özelliğin ilki olacak. İnsanların onu nasıl kullandığını görmekten ve Clubhouse topluluğunun harika üyelerinin büyümesine ve gelişmesine yardımcı olmak için çok çalışmaya devam etmekten heyecan duyuyoruz. ????

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0