Muzdan, Pixel telefona geçiş yapın

Google'ın viral olma konusundaki son girişimi, bir karate dersi için transfer sürecini duraklatıyor

Muzdan, Pixel telefona geçiş yapın

Hey Google, iyi misin? Birkaç hafta önce, temel Pixel telefon geçiş sürecini tuhaf meditasyon görüntüleri ve ASMR tarzı anlatım koleksiyonuyla anlatan çok tuhaf bir video yayınladınız . Şimdi bu kombinasyon telefon geçişi - karate videosuna giriş ile geri döndünüz. Pixel ekibinden biri gerçekten, gerçekten viral olmak istiyormuş gibi geliyor.

Bu video, ayarların ve dosyaların aktarılması için geçen biraz sıkıcı süreyi kapsamak için meditasyon havasını kullanan öncekinden çok daha kısadır. Bu, alanı Avustralyalı bir karate eğitmeniyle dolduruyor ve izleyiciye bir dövüş sanatları bloğunun temellerini öğretiyor. El modelinin bir Pixel 5'i bir muza taktığı 30 saniyedeki bit çok daha anlaşılmaz.

Bunu kesinlikle Apple'da bir araştırma olarak görebilirsiniz - bu işlemi Google'ın Veri Aktarım Aracı ile yapmak mümkündür . Ancak kablo her iki ucunda da USB-C olduğu için, bence bu daha çok mama layık bir içerik için hızlı ve kirli bir girişim. (Bunu rapor ettiğimiz için sanırım işe yarıyor!) Anlatıcı, size "1234" ü cihaz kodu olarak kullanmamanızı tavsiye ederek devam ediyor. Teşekkürler Google.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0

We use cookies on our website to give you the most relevant experience by remembering your preferences and repeat visits. By clicking “Accept”, you consent to the use of ALL the cookies.