Samsung, iPhone kullanıcılarının Galaxy deneyimini denemesi için bir uygulama olan 'iTest'i başlattı

Samsung, iPhone kullanıcılarının Galaxy deneyimini denemesi için bir uygulama olan 'iTest'i başlattı
  • Samsung'un "iTest" adlı yeni bir web uygulaması, iPhone kullanıcılarının Samsung'un One UI Android dış görünümünün sahte bir sürümünü kullanmasına olanak tanıyor.
  • Uygulama sınırlıdır, ancak genellikle Android'i taklit etmede, sahte bildirimlerle ve hatta Galaxy Store'a erişimle birlikte harika bir iş çıkarır.
  • iTest şu anda yalnızca Yeni Zelanda'da tanıtım görüyor, ancak dünyadaki iPhone'u olan herkes şimdi bunu kontrol edebilir.

Daha bu hafta, size ABD'deki gençlerin ve onların iPhone'lara olan sonsuz sevgisinin etrafında dönen yeni bir çalışmadan bahsettik . Ek olarak, Tim Cook kısa süre önce bir kazanç görüşmesi sırasında iPhone için Android'den ayrılan kullanıcıların sayısında büyük bir artış olduğunu belirtti. Android hala büyük bir farkla dünyanın en büyük mobil işletim sistemi olsa da, geminin bir sızıntısı olduğu açık.

Samsung bu haberi kaçırmamış olmalı. Görünüşe göre, dünyanın en büyük akıllı telefon üreticisi iPhone kullanıcıları için ( MacRumors aracılığıyla ) yeni bir web uygulamasını sessizce başlattı . Samsung'un "iTest" uygulaması, Android'in sahte bir sürümünü bir iPhone'a yerleştirerek, kullanıcıya donanımı değiştirmeye gerek kalmadan Samsung Galaxy deneyimini hissetme şansı veriyor.

Ücretsiz uygulama şu anda Yeni Zelanda'da bazı promosyonlar görüyor, ancak tüm dünyadaki kullanıcılar buna bir şans verebilir. Bir iPhone 7 veya daha yenisine sahipseniz, kendiniz görmek için burayı tıklayabilirsiniz .

Samsung iTest: Neredeyse gerçek gibi

MacRumors'a göre iTest uygulaması şaşırtıcı derecede sağlam. Uygulamaları açabilir, uygulama çekmecesine bakabilir ve hatta Galaxy Store'u ziyaret edebilirsiniz. Genel deneyimin ne olduğu hakkında bir fikir edinmek için periyodik sahte bildirimler bile göreceksiniz.

Elbette birçok sınırlama var. Bir çok uygulamanın işlevselliği azdır ve çoğu sizi statik bir açılış sayfasına getirir. Gerçek bildirimleriniz iTest üzerinden değil iOS üzerinden de gelecek, böylece deneyimi biraz bozabilir.

Yine de, bir iPhone'daki One UI'nin kurulum gerektirmeden bunu iyi yaptığını görmek gerçekten harika. Samsung da boğaza gitmekten çekinmiyor. Örneğin, Galaxy Store, iPhone kullanıcılarının artık oynayamayacağı Fortnite'ın mevcudiyetine çok fazla odaklanıyor.

Bu stratejinin gerçekten iOS'tan Android'e dönüşüm kazanıp kazanmadığını zaman gösterecek. Bununla birlikte, iPhone kullanıcılarına çitin diğer tarafında her şeyin o kadar da farklı olmadığını göstermenin yeni yollarını bulmak için Samsung'a vermelisiniz.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0