Twitter'ın Android Kullanıcıları İçin Uygulama İçi Satın Alma Üzerinde Çalıştığı Bildirildi

Twitter'ın Android Kullanıcıları İçin Uygulama İçi Satın Alma Üzerinde Çalıştığı Bildirildi

Görünüşe göre Twitter çok yakında çok büyük şeyler için hazır. Jane Manchun Wong (henüz piyasaya sürülmemiş özellikler hakkında rapor vermesiyle tanınır) Twitter'ın "Tweeti Geri Al" gibi ücretli özellikler için bir uygulama aboneliği üzerinde çalıştığını tweetlediğinde çok uzun zaman önce değildi. Artık mikroblog hizmetinin bir sonraki adımı atmaya hazır olduğu anlaşılıyor.

Jane'in son tweet'ine göre, Twitter şu anda Android uygulamasında uygulama içi satın alımları tanıtmaya odaklanıyor. Bu yeni eklemenin büyük olasılıkla uygulama aboneliği gibi değişkenler için olabileceğini söyledi.

Twitter dünyasında nelerin pişirildiğini daha iyi görebilmemiz için tweet'ine bir ekran görüntüsü bile ekledi. Vurgulanan metin, yani Google Play faturalandırma hizmeti, Uygulama izinleri altında listelenir.

Bu, kullanıcıların sonsuza dek yaygara kopardığı bir "tweet düzenleme" özelliği olmasa da, bu rapor, Twitter'ın uygulamada biraz para harcamak isteyen insanlar için bazı büyük planları ve harika özellikleri olduğu gerçeğinin açık bir göstergesidir. .

Tweeti Geri Al " ve " Süper Takipler" sadece bir başlangıçtır ve Twitterati kendilerini daha sık şaşırmaya hazırlamalıdır.

Uygulama içi satın alma izni hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? İnsanların akıllı telefonlarına Twitter yükleme kararlarında bunun bir etken olacağını düşünüyor musunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0