WhatsApp, iOS ve Android arasında sohbet geçmişi geçişine izin veriyor!

Bu makale, çoklu cihaz hakkında çok ilginç bir haber gösteriyor: sohbet geçmişinizi gelecekteki bir güncellemede farklı bir WhatsApp platformuna aktarma imkanı. Aşağıdaki tüm detayları keşfedelim!

WhatsApp, iOS ve Android arasında sohbet geçmişi geçişine izin veriyor!

Bugün, çoklu cihaz hakkında gerçekten ilginç bir şeyi tartışıyoruz . Öyle görünmese bile WhatsApp, WhatsApp hesabınızı aynı anda birden fazla cihazda kullanmanıza izin verecek bu özellik için çok fazla öncelik veriyor. Özelliğin geliştirilmesi uzun zaman alıyor çünkü WhatsApp'taki deneyiminizi tamamen değiştirecek ve çoklu cihazla uyumlu olması için bir çok şey yeniden yazıldı.
Bu özellik, WhatsApp Web'in (Portal dahil) ilk başta cihazınızda İnternet bağlantısı olmadan kullanılmasına izin verecektir. Gelecekteki bir güncellemede WhatsApp, diğer iOS ve Android mobil cihazların bağlanmasına izin verecek.
Ama… kullanıcı bir iPhone kullanıyorsa bir Android cihazı bağlamaya çalıştığında ne olur? Şu anda web'de sohbet geçmişinin taşınmasına izin verebilecek bazı araçlar var, ancak bunlar gerçekten tavsiye edilmiyor ve değiştirilmiş WhatsApp sürümlerinde olduğu gibi, Hizmet Şartları'nı ihlal ettikleri için bunlara izin verilmiyor:

Bugün WABetaInfo , iOS ve Android için gelecekteki bir güncellemenin sohbet geçmişinizi taşıma olasılığını sağlayacağını duyurmaktan mutluluk duyar!

Bu ekran görüntüsünde görebileceğiniz gibi WhatsApp, sohbet geçmişinizi iOS için WhatsApp'tan Android için WhatsApp'a taşımanıza izin verecek. WhatsApp'ın da tam tersine izin vereceği aşikar. Kullanıcı, farklı bir işletim sistemine sahip bir cihazı WhatsApp hesabına bağlamaya çalıştığında, Android sürümüyle herhangi bir uyumluluk hatasını önlemek için her zaman App Store veya TestFlight'ta bulunan en son WhatsApp güncellemesine güncelleme yapması gerekir.
Maalesef sürüm için bir tarih yok, ancak daha fazla yeni özellik ve duyuru keşfetmek için bizi izlemeye devam edin!

İLAN

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0